How Close are Ejaculating Dildos to the Real Thing

 trīspadsmit erogēnās zonas – un kā tieši tās izbaudīt
https: //www.youtube .com / watch? v = 0bcUrRshVd0
 Cik tuvu dvēselītes ir ejakulācijas reālajai lietai?  <a href=nipple clamps /> Produktu dizaineri visu laiku spiež aploksni, lai radītu seksa rotaļlietas, kas vada diapazonu no hiper praktiskas līdz ultra – neticami. Lai viena lieta būtu labs, jums būs jānosaka, ko jūs vēlaties pēc kura laipns cauri jūsu opcijas tajā laikā.
anal probes ://www.youtube.com/watch?v=7IlZmBvkVc4

Slāpēšanas dildo kas ir izgatavots no lēts izejmateriāli kā gumija un PVC ir tendence absorbēt iekšpusē mākslīgās cum ļoti vienkārši. Tas noved pie neatgriezeniski iekrāsota dildo, kas iekrāsots dažos ātrs mēnešos, kas ir veida pretīgi. Par laimi, silikons neuzņem visus šķidrumus, tāpēc silikona dildo sašķidrina paturiet kā svaigu kā jaunu daudziem , dažus gadus.
Runājot par šļūtenēm, kā rezultātā strūkla dildo ir izveidoti imitēt faktisku ejakulāciju, caurule (vai kanāls) ir obligāta . Šīs obligātās caurules augsta kvalitāte un izturība ir arī vissvarīgākā nozīmīgums. Tātad, meklējiet rotaļlietu ar kanālu, condoms izgatavots no cieta plastmasas, TPE vai viens otrs veida polikarbonāta.
Sexy French Maid Outfits: Why Are French So Hot?Pops! firma pat pārdod “cum lube”, kas ir 10% silikona un ir paredzēts lietošanai kopā ar Pop !. steel and metal cock rings ir kaut kas , ko pievienot, vai ir cits šņorējams dildo ka jūs vienkārši pieņemsim